blog_si (blog_si) wrote,
blog_si
blog_si

Це лише початок

Шок від того що сталося потроху відпускає... В це й досі відмовляєшся вірити, але вже принаймні здатен мислити більш-менш логічно.

Нація відбулася... Ми ще не здатні осягнути це повністю і зрозуміти. Ми ще не до кінця розуміємо куди це нас приведе... Але точно і безсумнівно можна сказати, що сьогодні ми живемо і іншій країні і вороття не буде. Пройде час, пройде ейфорія. Прийде розуміння, що головне в країні навіть не хто на посаді.

Якщо ми зараз обмежимося тим, що поставимо на посади в тому числі нових людей, які на наш сьогоденний погляд є ідеальними - ми повторимо помилку 2004 року. Влада псує навіть найкращих людей - нам потрібно звикати контролювати і редагувати владу кожного дня. Звісно, що ми не зробимо це за рік і за два... Нажаль, Майдан це лише частина суспільства - елітарна, хоробра, але лише частина. Дух Майдану буде просуватися у всі куточки країни і захоплювати серця і мізки людей - але на це потрібен час.

Ми маємо бути до цього готові - парламент не зміниться на нові обличчя відразу... після нових виборів у парламенті будуть старі обличчя (бо є багато людей, які все ще за них проголосують), будуть нові обличчя, які виявляться не кращі за старі, будуть нові обличчя, які виправдають довіру... до влади не їдуть найкращі - найкращим не потрібна влада.

Ми матимемо нову країну, але жодний добрий дядя політик, чи громадський діяч нам її не подарує - тільки ми самі зможемо її побудувати. Навчаючи: не брати хабарі; не продавати голос; не порушувати закон, навіть якщо за це нічого не буде. Поширюючи дух Майдану, коли всі за кожного і кожен за всіх, коли нічого не шкода для Брата, коли не страшно (Що нам керманич ЖКХ після гранат?)
Країну будують люди... ми маємо повертаючись додому навчити їх жити по новому... і тоді новий Янукович ніколи не з'явиться.

Ми мусимо побудувати нову країну - ми зобов'язані цим нашим дітям.
Ми винні це тим, хто віддав життя за нову країну. Можна прогавити пісні 2004го... Не можна забути життя віддані 2014...
За нову Україну сплачено страшну ціну.

Слава Героям!
Навіки Слава!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments